Ishalist (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
