Ishalist (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Secondary menu
fa: قائمی ثانویه
