Ishalist (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
