Ishalist (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
