Ishalist (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
