Ishalist (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
