Ishalist (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
