iShopping (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
