iShopping (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go
jv: Nuju

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
