iShopping (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Go
nl: Filter

en: Top
nl: Bovenaan

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Default Style
nl: Standaardstijl

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
