iShopping (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Go
sv: Gå till

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Back to Top
sv: Tillbaka till toppen

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Feedback
sv: Respons

en: Default Style
sv: Standardstil

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Menu bar
sv: Menyrad

en: Panel first column 1
sv: Panel första kolumn 1

en: Panel first column 2
sv: Panel första kolumn 2

en: Panel first column 3
sv: Panel första kolumn 3

en: Panel first column 4
sv: Panel första kolumn 4

en: Panel second column 1
sv: Panel andra kolumn 1

en: Panel second column 2
sv: Panel andra kolumn 2

en: Panel second column 3
sv: Panel andra kolumn 3

en: Panel second column 4
sv: Panel andra kolumn 4
