Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Apply
ar: تطبيق

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
