Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Apply
da: Udfør

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
