Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Apply
de: Anwenden

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
de: Die Datei %file konnte nicht gespeichert werden. Ein unbekannter Fehler ist aufgetreten.

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)
