Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Apply
et: Rakenda

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
