Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Apply
eu: Ezarri

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eu: Ezin izan da %file fitxategia gorde. Errore ezezagun bat gertatu da.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
