Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Apply
fi: Käytä

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
