Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Apply
fr: Appliquer

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fr: Le fichier %file n'a pas pu être enregistré. Une erreur inconnue s'est produite.

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: %uri could not be added.
fr: %uri n'a pas pu être ajouté.
