Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Apply
gl: Aplicar

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
