Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Apply
he: החל

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Image style
he: סגנון תמונה
