Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Apply
hi: लागू करें

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hi: अज्ञात त्रुटि के कारन फाइल %file संचयित नहीं की जा सकती|

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
