Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
