Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Apply
id: Terapkan

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
id: Berkas %file tidak dapat disimpan. Kesalahan tak dikenal telah terjadi.

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
