Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ %file ទេ ។ មាន​កំហុស​មិនស្គាល់ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
