Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
