Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Apply
oc: Aplicar

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
