Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Apply
pl: Zastosuj

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
