Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Apply
fa: تایید

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمیتواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
