Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Apply
ca: Aplica

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
