Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Apply
es: Aplicar

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
es: El archivo %file no se pudo guardar. Ha ocurrido un error desconocido.

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
