Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Apply
hr: Primjeni

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
