Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Apply
is: Virkja

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
is: Ekki tókst að vista skránna %file. Óþekkt villa kom upp.
