Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Apply
it: Applica

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
it: Il file %file non può essere salvato. Si è verificato un errore  sconosciuto.

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
