Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
