Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Apply
nl: Toepassen

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
