Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Apply
pt: Aplicar

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pt: O arquivo %file não pôde ser salvo. Ocorreu um erro desconhecido.

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
