Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Apply
ro: Aplică

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ro: Fișierul %file nu a putut fi salvat; eroare necunoscută.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
