Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Apply
tr: Uygula

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
