Issuu integration (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Apply
uk: Застосувати

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: %uri could not be added.
uk: %uri не може бути доданий.
