Item session lock API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Module
be: Модуль

en: Owner
be: Уладальнік
