Item session lock API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Owner
bo: བདག་པོ
