Item session lock API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Module
cs: Modul

en: Owner
cs: Vlastník

en: seconds
cs: sekund
