Item session lock API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Module
da: Modul

en: Owner
da: Ejer

en: seconds
da: sekunder
