Item session lock API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Module
et: Moodul

en: Owner
et: Omanik
