Item session lock API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Module
fi: Moduuli

en: Owner
fi: Omistaja

en: seconds
fi: sekuntia
