Item session lock API (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Owner
fr: Propriétaire

en: seconds
fr: secondes
