Item session lock API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Module
gl: Módulo

en: Owner
gl: Propietario

en: seconds
gl: segundos
