Item session lock API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Module
lv: Modulis

en: Owner
lv: Īpašnieks
