Item session lock API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
id: Cap waktu

en: User
id: Pengguna

en: Node
id: Nod

en: Module
id: Modul

en: Owner
id: Pemilik

en: seconds
id: saat
