Item session lock API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Module
ro: Modul

en: Owner
ro: Proprietar

en: seconds
ro: secunde
